LV   RU

PRODUKCIJA:
 

Bosch Duraterm

Bosch kvalitāte ar garantiju.

Bosch Duraterm tehnoloģija nodrošina motora startēšanas iespējas daudz vairāk reizes, nekā līdzvērtīgas kvēlsveces līdz ar to ievērojami pārspējot savus konkurentus.

Augstvērtīgais kvēlsveces materiāls, apstrādāts ar karstu niķeļa un vara sakausējumu, nodrošina augstu efektivitāti, ilgu kalpošanas laiku un noturību pret korozijas iedarbību.

Augstākā kvalitāte apvienojumā ar jaunākajiem tehnikas sasniegumiem. Katra kvēlsvece tiek rūpīgi testēta, ieskaitot rentgena testu un 100% darbības testu. Kā rezultāts šiem testiem ir augstākās kvalitātes produkts no kura tieši Jūs esiet ikdienā atkarīgs. Bosch Duraterm izskats. Pateicoties Bosch Duraterm izskatam un kvalitātei, tā ir aizsākusi pilnīgi jaunu kvēlsveču paaudzi, iegūstot arī vizuāli pievilcīgākās kvēlsveces nosaukumu.  

 

 

 

Kvēlsveču kontroles kvēldiegi nodrošina strāvas un temperatūras regulāciju sildīšanas zonā. Duraterm regulējamie kvēldiegi ir izgatavoti no Bosch patentētā īpašā kobalta-dzelzs sakausējuma, kura elektriskā pretestība strauji palielinās, ja paaugstinās temperatūra. Līdz ar to samazinās strāvas patēriņš; darba konstantā stāvokļa temperatūra tiek ierobežota automātiski.
 
Pret īssavienojumu droša konstrukcija.
 
Regulācijas vītnes tievā stieple stabili atrodas vietā un iztur visas vibrācijas. Līdz ar to tiek izslēgts starpvijumu īsslēgums vai pat īssavienojums ar kvēlošanas elementu.
 
Iebūvēta kvēlošanas temperatūras saglabāšanas funkcija.
 
Duraterm kvēlsveces samazina motora troksni un kaitīgo vielu izplūdi, panākot pareizu kvēlsveces kvēlošanas temperatūru.
 
Duraterm priekšrocības:
      30% izmaksu ietaupījumi: tikai puse nomaiņas prasību divreiz ilgākā darbmūžā un niecīgas materiālu un darba izmaksas — tātad izmaksas samazinās vismaz par 30%.
      1 gada garantija: pēc Duraterm uzstādīšanas ilgstoša drošība ar Bosch garantiju.
      Divkāršs kvēlsveču darbmūžs: pateicoties korozijas samazinājumam, Duraterm ir divreiz ilgāks darbmūžs nekā parastajām kvēlsvecēm.
      Augstas tehnoloģijas un augstākās kvalitātes produkts: ar jauno Duraterm jūs varēsiet izmantot mūsdienīgu augstas tehnoloģijas kvēlsveču izstrādājumu.
      Varat paaugstināt savu mobilitāti ar ievērojami mazākām apkopes un nomaiņas prasībām: tāpēc Duraterm ir īpaši piemērotas taksometriem, transportlīdzekļu parkiem, transportlīdzekļiem, kas mēro lielus attālumus, kā arī transportlīdzekļiem, kuriem ir sarežģīta kvēlsveču iebūvēšana un līdz ar to augstākas montāžas izmaksas.

 

Lietojiet BOSCH E-katalogu, lai piemeklētu tieši Jūsu automobilim piemērotās BOSCH kvēlsveces!