LV   RU

PRODUKCIJA:
 

Bosch salona ventilācijas filtri

 

 

 

Bosch salona ventilācijas filtri: iekāp un uzelpo. Visiem zināma problēma - ventilators pūš iekšā visu to, kam automobiļa salonā nevajadzētu nokļūt: tvana gāze, ozons, putekļi, sodrēji un ziedputekšņi. Bosch salona ventilācijas filtri efektīvi attīra ieplūstošo gaisu vēl pirms tā iekļūšanas automobīlī.

Salona ventilācijas filtri (standarta)

Pilnibā absorbē visas putekļu un netīrumu daļiņas, putekšņus un baktērijas. Pateicoties vairākslāņu sendvičam līdzīgajai – uzbūvei un savdabīgajai šķiedru struktūrai, automobīļa salonā neiekļūst smalkas un rupjas ārējās gaisa piesārņojumu daļiņas. Gaiss automobīlī jūtami uzlabojas, kas, jo īpaši svarīgi, ir pasažieriem ar dažādām alerģijām.

Aktīvo ogli saturoši salona ventilācijas filtri

Attīra vēl efektīvāk: papildus pilnīgai veselībai kaitīgā un cietvielas saturošā gaisa attīrīšanai gandrīz pilnībā tiek absorbētas arī tādas ārējā gaisā esošās gāzes ar nepatīkamu smaku kā ozons, tvana gāze un sēra oksīdi. Šī dubultā aizsardzība rodas, papildinot labi pārbaudīto salona ventilācijas filtru ar efektīvu aktīvās ogles slāni. Tas izfiltrē ne tikai tādas kaitīgas gāzes kā ozonu un tvana gāzi, bet arī smakojošās vielas molekulu lielumā – sēra oksīdus un sērūdeņražus.